Ana sayfa  |  Ürünlerimiz  | Tesislerimiz İletişim  English    

Firmamız
 

İşletme Müdürümüz Şaban Can

 

İzmir Torbalı'daki tesislerimiz
 

Ürünlerimiz raflarda


 

 

Recep Can Kuruyemiş Tarım ve Gıda Ürünleri Limitet Şirketi, 1975 yılında İzmir'de Recep Can ve kardeşleri tarafından kuruldu. İzmir'de Ticaretinin kalbinin attığı yer olan Havra Sokağında mütevazi bir dükkanda faaliyete başlayan firma zaman içerisinde şöhret kazanarak kuruyemiş satıcıları camiasının önde gelen isimlerinden olmayı başardı. Recep Can ve kardeşlerinin azim ve kararlılıkları meyvesini verince firma 90'lı yılların başında merkezini İzmir gıda ticaretinin kalbi haline gelen Gıda Çarşısına taşınarak iş hacmini ve müşteri ağını daha da genişletti.

Recep Can Kuruyemişleri gıda toptancısı olarak  her çeşit kuruyemiş ve kuru meyve mamullerini bunun yanında lokum, jöle, kurukahve ve aktar ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. Firmamız müşterilerimizin ihtiyaçlarını çok iyi gözlemleyerek onlara en kaliteli ürünleri en makul fiyatlardan temin edecek şekilde faaliyetlerini organize etmektedir. 1975 yılından beri kazandığımız tecrübe ve sektörün ileri gelen tedarikçileri ile kurmuş olduğumuz sağlam ilişkiler sonucunda müşterilerimize en kaliteli mamulleri en ekonomik fiyatlardan temin etmekteyiz.

Kalite Recep Can  için hizmetlerin temelini oluşturur. Özellikle gıda sektöründe kalite, müşteri memnuniyetini sağlamanın en önde gelen şartı olmasından dolayı firmamız temin ettiği ürünlerin kalite kontrolünü dikkatli bir şekilde yaparak alıcılarının mutlaka en iyi kalite mamullere erişimini sağlamaktadır.


Firmamız 2005 yılında İzmir'in Torbalı ilçesinde kuruyemiş işleme ve paketleme fabrikasının inşaatını tamamlayarak faaliyete geçirdi. Şu an için kendi paketli üretimimizi Torbalı Yazıbaşı beldesindeki 3500 metre kare kapalı alana sahip fabrikamızda en mükemmel şartlarda gerçekleştirmekteyiz. Toptan satışlarımızı ise İzmir Gıda Çarşısındaki mağazamızdan yürütmekteyiz.

Recep Can Kuruyemişleri haklı ününü kaliteye ve müşteri memnuniyetine verdiği önem sayesinde kazanmıştır. Bunun bilincinde olarak Recep Can Kuruyemişleri  siz müşterilerimize her zaman daha iyi ürünler sunmayı ve kalitesini devamlı arttırmayı kendisine ilke edinmiştir.

 

 Ana sayfa  |  Ürünlerimiz  | Tesislerimiz İletişim  English  
 


© Recep Can Kuruyemişleri Ltd. Şti 2006.